Mai Multe Vizualizări
Tricou cu design modern, croi scurt, foarte confortabil. Este realizat din bumbac organic şi are un imprimeu perfect pentru vară.
Informații | • Tricou pentru fete, din bumbac organic, certificat GOTS
• Materialul este moale şi foarte confortabil • Design modern, uşor de combinat cu pantaloni scurţi sau lungi • Sezon: primăvară-vară • Nu folosiţi înălbitori. Nu curăţaţi chimic • Nu lăsaţi produsul în apropierea surselor de foc |
---|---|
Why IYA Concept | DE CE SĂ ALEGI ACEST PRODUS?![]() OrganicArticolele care poartă această etichetă sunt realizate exclusiv din materiale cultivate sau obținute în concordanță cu standardele culturii și agriculturii organice. ![]() AntialergenicArticolele vestimentare antialergenice sunt realizate din fibre naturale, prietene chiar și cu pielea cea mai sensibilă, pentru a nu provoca iritații sau alte efecte adverse la care tenul sau pielea pot fi supuse. ![]() FairtradeAceste articole vestimentare sunt realizate exclusiv de către producători locali în condiții de etică atât din punctul de vedere al calității materialelor cât și a condițiilor de lucru, profitul distribuindu-se uniform de la producător și până la vânzătorul final. |
• Tricou pentru fete, din bumbac organic, certificat GOTS
• Materialul este moale şi foarte confortabil
• Design modern, uşor de combinat cu pantaloni scurţi sau lungi
• Sezon: primăvară-vară
• Nu folosiţi înălbitori. Nu curăţaţi chimic
• Nu lăsaţi produsul în apropierea surselor de foc
Simpatice, colorate, adorabile și diferite, hăinuțele ”Frugi” destinate minunilor mici și foarte mici sunt toate povești obligatoriu de... îmbrăcat! Realizate din materiale 100% organice, acestea sunt și cât se poate de prietenoase cu pielea și mediul, transformându-le în bucurii inevitabile pentru întreaga familie, nu doar pentru copiii tăi.